SesliYagmurum.Com -Sesli Chat, Sesli Sohbet, SesliChat,Seslisohbet, Odaları, Kameralı chat

122Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Kameralı sohbet etmek ile buluşma noktasında olan kullanıcılar için sadece sesli chat uygulamasında bulunuyor. Siteye giriş yapan kullanıcı yetkili yada üye olmadanda içerideki odalarda bulunan sesli chat kullanıcıları rahatça görebiliyor. Bu alanda misafir, üye ve yetkili girişleri yapmak istiyorsanız sitenin idare ekibi tarafınca oluşturulan genel sorumlular bulunmaktadır.

Yeni üyelik için hızlı bir kayıt ol yada yeni üyelik alanından ancak rumuz, şifre, e posta ve her üyeye özel emniyet kodu numarasını yazdıktan sonrasında üyelik formunun kaydını başlatmak için herhangi bir sorun kalmıyor. Seslichat 2018 döneminde uygulama olarak değilde active-x yani googlenin emin olarak eklentilerine sahiptir. Detayları ara sıra gözden kaçırmış olabiliriz. Noksan ve görüşlerinizi lütfen bizlere bildirerek kameralı chat ortamını birazcık daha renk katmaya ne dersiniz.

 

Yeni sesli chat sitesi ile yaşamınızda tamamen boş geçmekte olan vakitlerinizi dizüstü, masaüstü vesilesiyle internet exlorer tarayıcısı tarafından sitemize rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. şayet kullandığınız rumuz üye ise lütfen başka bir rumuz deneyiniz. Sitemiz içinde dil, din, ırk ayrımcılığı ve siyasi içerikli müzik ve söyleşi ortamı ne olursa olsun yasaktır. Yasakları tatbik eden kullanıcılar gün içerisinde yaptığı hatanın sorumluluğunu ban yada gag komutu ile sistem haricinde tutulması sağlanır

Yazar : TeKNiSYeN
13 Şub 2019
1418 Görüntüleme

Tags:


Gönder