SesliYagmurum.Com -Sesli Chat, Sesli Sohbet, SesliChat,Seslisohbet, Odaları, Kameralı chat

126Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Selamın aleyküm Hayırlı günler  değerli üyelerimiz ve misafirlerimiz,sizere sesli söyleşi sitemiz içerisinde bulunan ve öteki odalar şeklinde görünmeyen birebir yani özel odadan bahsetmeye çalışacağım sesliyagmurum

Sohbet odalarımız içerisinde üyelerimiz ve misafirlerimiz istedikleri herhangi bir odaya rahatlıkla girebilmektedirler.Ve söyleşi odaları içerisinde birden fazla kullanıcı ile sohbet yapabilmektedir.Genel seslichat odaları haricinde sitemiz içinde birebir odaları bulunmaktadır.Birebir odasında/odalarında sadece iki kişi bulunabilmektedir ve odaya bir kişi veya 2 kişiden fazla gidememektedir.

Birebir odaları site içinde görünmemektedir.Diğer sesli chat odaları gibi site içinde bu odayı göremezsiniz.

Birebir odasına gidebilmeniz için özel oda davetiyesi site içinde yetkili ve özel oda yetkisi verilmiş görevli tarafınca size gönderilmesi gerekmektedir.

Yetkili kişi size özel oda davetiyesi gönderdiği zaman panelde renkli yazı ile oda davetiyesi belirmektedir.Kabul et ve red et seceneği ile dilerseniz daveti kabul edebilir ve dilersenizde red edebilirsiniz.

Sesli söyleşi özel oda davetiyesini kabul ettiğiniz takdirde davetiyeyi gönderen yetkili şahıs ile birlikde aynı anda kimsenin göremediği ve okuyamadığı diğer söyleşi odaları şeklinde bir odaya gidersiniz.

Ve birebir odası içerisinde yine diğer odalarda olduğu benzer biçimde yazımsal,sesli ve kameralı sohbet yapabilmektesiniz.

Diğer odalardan farkı kimsenin o odaya gelememesi ve kimsenin odayı görememesidi www.sesliyagmurum.com

Yazar : TeKNiSYeN
22 Eyl 2018
522 Görüntüleme

Tags:


Gönder