SesliYagmurum.Com -Sesli Chat, Sesli Sohbet, SesliChat,Seslisohbet, Odaları, Kameralı chat

120Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli siteler'in biroldukça dez avantajı bulunmaktadır. Karşılıklı müzik ve mikrofonda konuşabilme özellikleriyle ön planlarda her daim liderliğini sürdürmektedir. Kameralı söyleşi ederken içeride bulunan rumuzlar sizleri işaret ederken söyleşi etmenizi kolaylaştırır. Yıllarca konuk girişi rumuz ve üyelik arasındaki farkı pek çok kullanıcı kavramış değildir. üye olduğunuzda sizin ve site yönetiminin avantajları aşağıda listelenmiştir.

Sesli chat üyelik
1.Rumuzunuz şifre ile korunmaktadır.
2.Idare ekibi dahil şifrelerinizi göremez.
3.Rumuzunuzu bir başkası kullanamadığından dolayı siz sadece sohbet sitemiz içinde yaptığınız hareketler ve sergilediğiniz davranışlardan mesul olmuş olursunuz.
4.üye olduğunuz vakit sizlere sistem tarafından profil oluşturulmaktadır.
5.Profilinize şehir, davranış, doğum tarihi benzer biçimde forumlarınızı doldurarak diğer kullanıcıların sizlerle irtibat kurmadan bile sizi tanımanıza ve sohbet anlayışını size bakılırsa uyarlar.
6.Profilinize isterseniz google'de erkek avatarları yazarak dilerseniz, kendi resimlerinizi yükliyebilirsiniz.

Sesli chat müzik ve mikrofon
1.Sesli chat mikrofon ayarları
2.Sesli chat ses ayarları
3.Sesli chat kamera ayarları
4.Sesli söyleşi özel ve özel oda hakimiyeti
5.Admin ve üyelerin dezavantajları bir sonraki makalemizde yer alıcaktır. Paylaşımlarımız sizleri bilgilendirmek ve sohbet platformlarında saygın ve kıymetli bir söyleşi katılımcı profilini rahatça ulaşmanızı sağlamaktır.

Sesli siteleri günümüzde binlerce bulunmasına karşın rakamlı ve etken online kullanıcılarıyla sohbetini ve benzeri olmayan günden güne dj' adayları ve dj eşliğinde hareketli veya damar müzik, şiir eşliğinde kaliteli nezih bir ortam arıyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Sesliyagmurum ailesi eğlenceli sohbetler diler

Yazar : TeKNiSYeN
13 Şub 2019
936 Görüntüleme

Tags:


Gönder