SesliYagmurum.Com -Sesli Chat, Sesli Sohbet, SesliChat,Seslisohbet, Odaları, Kameralı chat

121Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli siteler'in birfazlaca dez avantajı bulunmaktadır. Karşılıklı müzik ve mikrofonda mevzuşabilme özellikleriyle ön planlarda her daim liderliğini sürdürmektedir. Kameralı sohbet ederken içeride bulunan rumuzlar sizleri işaret ederken söyleşi etmenizi kolaylaştırır. Yıllarca misafir girişi rumuz ve üyelik arasındaki farkı pek çok kullanıcı kavramış değildir. üye olduğunuzda sizin ve site yönetiminin avantajları aşağıda listelenmiştir.

Sesli chat üyelik
1.Rumuzunuz şifre ile korunmaktadır.
2.Yönetim kadrosu dahil şifrelerinizi göremez.
3.Rumuzunuzu bir başkası kullanamadığından dolayı siz sadece sohbet sitemiz içinde yaptığınız hareketler ve sergilediğiniz alışkanlıklardan sorumlu olmuş olursunuz.
4.üye olduğunuz vakit sizlere sistem tarafından profil oluşturulmaktadır.
5.Profilinize şehir, davranış, doğum zamanı benzer biçimde forumlarınızı doldurarak diğer kullanıcıların sizlerle bağlantı kurmadan bile sizi tanımanıza ve söyleşi anlayışını size nazaran uyarlar.
6.Profilinize dilerseniz google'de adam avatarları yazarak isterseniz, kendi resimlerinizi yükliyebilirsiniz.

Sesli chat müzik ve mikrofon
1.Sesli chat mikrofon ayarları
2.Sesli chat ses ayarları
3.Sesli chat kamera ayarları
4.Sesli sohbet özel ve özel oda hakimiyeti
5.Admin ve üyelerin dezavantajları bir sonraki makalemizde yer alıcaktır. Paylaşımlarımız sizleri bilgilendirmek ve söyleşi platformlarında muteber ve değerli bir söyleşi katılımcı profilini rahatça ulaşmanızı sağlamaktır.

Sesli siteleri günümüzde binlerce bulunmasına karşın sayılı ve etken online kullanıcılarıyla sohbetini ve eşi olmayan günden güne dj' adayları ve dj eşliğinde hareketli veya damar müzik, şiir eşliğinde kaliteli nezih bir ortam arıyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Yildizsesli ailesi eğlenceli sohbetler diler.

Yazar : TeKNiSYeN
21 Oca 2019
886 Görüntüleme

Tags:


Gönder