SesliYagmurum.Com -Sesli Chat, Sesli Sohbet, SesliChat,Seslisohbet, Odaları, Kameralı chat

125Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Slm değerleri üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz.Bildiginiz üzere sesli söyleşi paneline bir bilgisayardan sadece bir giriş yapılabilmektedir.Aynı anda farklı iki siteye yada aynı siteye birden fazla giriş düzgüsel olarak yapılamamaktadır.Lakin,sanal bilgisayar veya benzeri yazılımlarla kolaylıkla coklu giriş yapılabilmekte.

sesliyagmurum Genel hatlarıyla sanal disk (sanal pc )gerçekleştiren yazılımların kullanma amacı birden cok işletim sistemi ( yada işletim sistemi çekirdegi ) olarak malum gnu/ linux,windows xp v.S şeklinde sistemleri bir bilgisayar üzerinden kullanılmasına imkan sağlamaktadır.Birden fazla işletim sistemini bir bilgisayar üzerinden kullanmak isteyen kişiler genelde yazılım ve internet guvenlik ile uğraşan kişilerdir.

çoğunlukla vmware workstation sanal pc kullanılmaktadır ve vmware workstation üzerine bir çok işletim sistemini kurabilir bir bilgisayar üzerinden birden fazla bilgisayar kullanmış olmuş olursunuz.

Fakat,vmware workstation dan basit kullanımlı ve seslisohbet sitelerine hızlı ve basit bir halde birden fazla giriş yapılmasına imkan saglayan ayrıca guvenilmeyen baglantıları veya dosyaları üzerinde açmanıza imkan sağlayan sandboxie ile sesli sohbet sitelerine rahatlıkla birden fazla giriş yapabilir veya birden fazla siteye girebilrsiniz.

Google.Com.Tr üzerinden sandboxie araması yaparak resmi sitesi üzerinden veya indirme sitelerinden rahatça indirebilirsiniz.

Sesli söyleşi için sandboxie kurulumu resimli anlatim.

Fotoğraf 1:google üzerinden arama yapiyoruz.

 

Sesli

Resim 2: arama sonucundan ben resmi sitesinden indirmeyi tercih ettim.Siz isterseniz öteki sitelerden indirebilirsiniz.

Kırmızı balon ile belirtilen indirme sekmesinden downland işlemini başlatıyoruz.

Seslisohbet çift giriş

Resim 3:indirme işlemi bittikden sonra indirdiğimiz kurulum makalelımına tıklayarak kurulumu başlatıyoruz.Kurulum yonlendirmesine göre kurulumu gerçekleştiriyoruz. seliyagmurum

Kurulumda yonlendirme rahat ve anlaşılır oldugu için o sebepden onla alakalı fotoğraf eklemedim.Aslına bakarsanız kurulum başında dil seçeneği mevcut oldugundan kolayca kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sesli söyleşi çift açık oturum nasıl girilir

Kurulum işlemi bittikden sonrasında rahat olarak explorer veya istediğiniz tarayıcı üzerine sağ click yaptığınız takdirde sandboxie ile çalıştır seçeneğine tıklıyoruz sonrasında tarayıcı sandboxie ile açılacaktır ve seslisohbet sitesine rahatça normal explorer kullandığınız şekilde giriş yapabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için sandboxie nelerdir ? www.sesliyagmurum.com

Yazar : TeKNiSYeN
22 Eyl 2018
496 Görüntüleme

Tags:


Gönder