SesliYagmurum.Com -Sesli Chat, Sesli Sohbet, SesliChat,Seslisohbet, Odaları, Kameralı chat

123Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli sohbet
Odalarımızda olabilecek tatsızlıklarda lütfen ignore sistemini kullanınız. Odalarımızda bulunan arkadaşlarımızın hepsi gerçek insanoğlu olup herhangi bir bot bulunmamaktadır. Lütfen rağmenızdaki kişiye saygıda kusur etmeyiniz. Saygısızlık, küfür ve argo kelime kullananları ignore sistemi ile engelleyebilirsiniz. Söyleşi içerisinde konuştuğunuz müspet veya olumsuz durumlardansesliyagmurum.Com sorumlu değildir. Gerektiğinde adli makamlara istenilen yardım yapılmaktadır. Iyi sohbetler diliyoruz.


Welcome to the best international turkish voicechat page on the internet. We have been the best place for friends from around the world since 1998. Public rooms are not monitored. You may create your own room with a controlled entry and kick unwanted users if you need. Enter chat

Sesli söyleşi nedir?

Sesli sohbet insanoğluın web üzerinden hicbir ücret ödemeden faydalandığı bir yazışma aracıdır. Insanların sesli mevzuşmak için genelde telefon vb. Benzer biçimde ücretli hizmetleri yoğun şekilde kullandığı günümüzde, sesli sohbet siteleri altarnatif olarak görülebilir. örnek vermek gerekirse başka şehirde yaşayan bir kullanıcı sesli sohbet siteleri üzerinden akrabaları ile toplu şekilde veya boş bir sesli sohbet odasında bire bir konferans yapabilmektedir. Bizim sesli söyleşi sitemiz üzerinden sesli sohbete bağlanarak sitemizde bulunan kullanıcılarla tanışma fırsatıda yakalayabilir yeni arkadaşlar arkadaşlar edinebilirsiniz.

Duyuru

Sesli sohbet odalarımıza girişlerde sorun yaşayan ziyaretçilerimizin dikkatine;

Sizde sesli sohbet odalarımıza giriş yaparken problem yaşıyor ve bazı hatalarla kaşılaşıyorsanız aşağıda bulunan sesli söyleşi kurulum linkine tıklayip indireceğiniz tatbik dosyasını bilgisayarına kurunuz. Programı kurmanıza rağmen yinede sesli söyleşi odalarımıza giremiyorsaniz, lütfen info@sesliyagmurum.Com mail adresimize girişte yaşamış olduğunız problemi detaylı bir halde özetleyen mail gönderiniz. Yaşadığınız sorunu bizlere bildirmeniz niteliğinde sesli söyleşi odalarımıza girebilmeniz için site yöneticilerimiz sizinle bildirişime gecip probleminiz hakkında yardımcı olacaktır.

Sesli sohbet kurulum

Sesli chat odalarımıza girdikten sonra kamera açmakta problem yaşıyorsanız kesinlikle yukarıdaki kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirip kurmanızı öneririz. Kurulum dosyasını bilgisayarınıza kurduktan sonrasında arkadaşlarınız artık kameralı chat yapabilirsiniz

Yazar : TeKNiSYeN
16 Kas 2018
608 Görüntüleme

Tags:


Gönder