Sosyal Medya

81Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslisohbet giris sorunu ve çözümü

Slm kıymetli ziyaretçilerimiz.

Zaman zaman bazı misafirlerimiz seslisohbet panelimize giriş yapamamaktadır.

Bunun başlıca sebeplerinden bir tanesi seslichat paneline giriş yapabilmeniz için eklenti indirmeniz gerekmektedir ve bu eklenti blog anasayfamızda yada panele giriş yapmış olduğunız vakit size sistem otomatikman speakychat eklentisi kurulumu ihtarsı vermektedir ve speakychat eklentisinin kurulması için kuruluma izin vermelisiniz.

Kurulum gerçekleştikden sonra sistem sayfanızı yenileyecektir eğer yenilenme olmaz ise siz f5 diye tabir edilen sayfa yenileme ile ( klavyede üst karakter f5) veya mause ile yenilemeyi yapınız.

Ve sesli sohbet paneline giriş yapacaksınızdır.

Eğer eklentiyi kurduğunuz şekilde giriş yapamıyorsanız tarayıcınız da eklentilere izin vermeli yada eklentiyi manuel olarak etken etmelisiniz.

Bir diğer sebep ise antivirüs programınızdan kaynaklanan engellemeler olmaktadır.Bunun içinde kullandığınız antivirüs programının internet security kısmını kontrol etmeniz ve herhangi bir kısıtlama varsa eklenti engellemesini kaldırmanız olacaktır.

şayet halen giriş sesli sohbet paneline yapamıyorsanız!Yazışma sayfamızda bulunan yazışma adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yazar : teknisyen
09 May Ctesi 13:15
1616 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar