SesliYagmurum.Com -Sesli Chat, Sesli Sohbet, SesliChat,Seslisohbet, Odaları, Kameralı chat

122Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Telefonunuzdan, bilgisayarınızdan sesli chat yapın
            günümüzde internet biroldukca şeyi kullanmamızda bizlere kolaylık sağlıyor. Bilgisayardan veya telefondan internette vakit geçirmediğimiz yok denecek kadar az. Netin ve teknoloji ile birlikte telefonların bu derece ilerlemesi ile beraber arkadaşlıklarımızı bile bu ortamlar üzerinden sağlamaya başladık.

Yeni dostlıklar kurun

            yaşamımızı sürdürürken, günlük hayat yani, iş, okul, ev ve hep aynı dostlar bir müddet sonra çok monoton gelmeye adım atar. Farklı arayışlar olarak sosyal medyadan arkadaşlıklar edinmeye çalışsak da çoğu ile ancak yazışabiliriz. Ama ücretsiz sesli chat ile ancak yazı halinde mevzuşmaya gerek kalmadan konuşarak muhabbet edebilirsiniz. Bu tarz bir iletişim kurmak için gerçekten işinde iyi olan birkaç site vasıtası ile yapabilirsiniz. Harbiden kaliteli olan sitelerde spamlar engellenir, gerçek olmayan kişilerin üyelikleri iptal edilir, kurallara aykırı davrananlar ise siteden uzaklaştırılır.

Istediğiniz ile iletişim kurun

            siteler içinde birfazlaca kişi, özellikle kadınsanız sizinle iletişim kurmaya çalışabilmektedir. Bazen bu konum negatif şekilde ilerleyebilir. Bu tarz durumlarda vazgeçtiğiniz kullanıcıyı engelleyerek, sesli olarak arzu ettiğiniz başka insanlar ile mevzuşmaya devam edebilirsiniz.

Mobilden chat yapılabilir mi?

            Teknoloji o kadar ilerlemeler kaydetti ki, cep telefonu olarak kullandığımız cihazlar artık birer bilgisayar haline dönüştü. Mobil cihazlarımız vasıtası ile artık sesli chat yapma imkânına da sahibiz. Gün içinde veya gece sıkıldığınızda, vakitınız olduğunda sesli chat sitesine girip istediğiniz şeklinde can sıkıntınızdan kurtulabilirsiniz. Telefonunuzdan chat yapmak için birkaç eklenti yüklemeniz ehil olacaktır.

Yazar : TeKNiSYeN
16 Kas 2018
796 Görüntüleme

Tags:


Gönder