SesliYagmurum.Com -Sesli Chat, Sesli Sohbet, SesliChat,Seslisohbet, Odaları, Kameralı chat

124Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Selam değerli sesli chat kulllanıcı arkadaşlar.
Bugün sesli söyleşi odaları'na bağlanma iyi mi olur,ve yaşanan problemlerı çözmek adına bu makaleye yer vermek istedim.Bildiğiniz gibi ki,sesli chat siteleri'ne bağlanabilmek için, bir kaç ismim tatbik gerekiyor. Bu uygulamaların en başında speakychat activex driver yüklenmesi,hemen sonra antivirüs kurulu ise,antivirüs proğramını edilgen hale getirmek,ayarlar kısmından bağlanacağınız sitenin izin verilerek tekrar antivirüs proğramını devreye sokarak sohbet odalarına bağlanabilirsiniz.
Söyleşi odalarına bağlanamama sebepleri:
1: speakychat activex yüklü olmaması
2: antivirüs prağramın siteye girişini kısıtlaması
yukarda laf edilen driverlerin yüklenmesi halinde, siteye bağlanamama benzer biçimde bir vaziyet kalayacaktır. Biliyorsunuz ki ki, google chrome speaky ve internet explorer tarayıcısını kullanarak aynı şekilde chat odalarına bağlanabilirsiniz. Mozilla firefox, google chrome yeni tarayıcılardan bağlanmak olası değil,onun için eski tarayıcılarda ekli olan npapi eklentili kullanıcıları kullanarak sorunsuz bir halde bağlanabilirsiniz.
Girmek dilediğiniz internet sitenin rumuz kısmına isminizı veya beyendiğiniz bir isim yazarak giriş butunu'nu tıklayarak sohbet odalarına bağlanmamanız için hiç bir neden kalmamıştır.Tüm bu uygulamalara karşın sesli sohbet odaları'na bağlanamıyorsanız anasayfamızda yer edinen skype veya yardım butonunu tıklayarak yetkişi dostlarla yapacağınız kısa bir müzakere sonrası, yaşadığınız sıkıntı yada problemler ile alakalı yardımcı alabilirsiniz.
şimdiden bütün kullanıcı arkadaşlara iyi sohbetler dileriz.

Yazar : TeKNiSYeN
15 Ara 2018
398 Görüntüleme

Tags:


Gönder