SesliYagmurum.Com -Sesli Chat, Sesli Sohbet, SesliChat,Seslisohbet, Odaları, Kameralı chat

124Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Merhaba arladaşlar dostlarımız  değerli ziyaretçilerimiz.

Zaman zaman bazı misafirlerimiz seslisohbet panelimize giriş yapamamaktadır.

Bunun başlıca nedenlerinden bir tanesi seslichat paneline giriş yapabilmeniz için eklenti indirmeniz gerekmektedir ve bu eklenti blog anasayfamızda yada panele giriş yapmış olduğunız zaman size sistem otomatikman speakychat eklentisi kurulumu ihtarsı vermektedir ve speakychat eklentisinin kurulması için kuruluma izin vermelisiniz.

Kurulum gerçekleştikden sonrasında sistem sayfanızı yenileyecektir eğer yenilenme olmaz ise siz f5 diye tabir edilen sayfa yenileme ile ( klavyede üst karakter f5) yada mause ile yenilemeyi yapınız.

Ve sesli sohbet paneline giriş yapacaksınızdır.

şayet eklentiyi kurduğunuz halde giriş yapamıyorsanız tarayıcınız da eklentilere izin vermeli veya eklentiyi manuel olarak aktif etmelisiniz.

Bir öteki sebep ise antivirüs programınızdan meydana gelen engellemeler olmaktadır.Bunun içinde kullandığınız antivirüs programının web security bölümünı test etmeniz ve herhangi bir kısıtlama varsa eklenti engellemesini kaldırmanız olacaktır.

şayet halen giriş sesli sohbet paneline yapamıyorsanız!Iletişim sayfamızda bulunan yazışma adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

kayifli sohbetler dileriz www.sesliyagmurum.com

Yazar : TeKNiSYeN
20 Eyl 2018
568 Görüntüleme

Tags:


Gönder