SesliYagmurum.Com -Sesli Chat, Sesli Sohbet, SesliChat,Seslisohbet, Odaları, Kameralı chat

124Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesliyagmurum.Com ekibi olarak bu tür sorun yaşayan herkese yardımcı olabilmek ismina bu yazımızda seslisohbet sitelerinde mikrefon ayarları ve müzik dinletme ayarlarını sizler için anlatacağız..

öncelikle işletim sistemizin faktörü bu mevzuda çok önemli. Seslisohbet kullananları çoğu eski xp işletim sistemini kolaylığından tercih ediyorlardı. Ama windows güncelleme desteğini tamamen kaldırdığı için çok sorunlar çıkarmakta.

Gelelim ayarlar mevzuya ses ayarlarındaki en efsunk faktör drivelerin noksan veya güncel olmaması veya da hiç olmamasıdır. Bunun için bilgisayarım sekmesine sağ tıklayıp pc özelliklerini öğrenmeniz sizin için yararlı olacaktır.

Sonraki işlmede size ahenkli driver sürümünü yüklemeniz olacaktır. Otomatikman sistemize dahil olacaktır. Ses aygıtları ayarlarınızdan girip streo mix bölümü etken yapmanız gerekecektir. Gözükmüyor ise devra dışı bırakılan aygıtları göster bölümüne tıkladığında görünecektir.

Burda esas olan ise mike çıkarken ses aygıtlarından sesli konuşma yapılacaksa mikrefon etken streo mix ise deaktif olmasıdır. Müzik dinletisinde ise tam tersinde olması gerekir. Mikrefon ayarlarında ise aygıtı dinleme bölümüne tıklamanız lüzumlu ve dış gürültü ayarlarını kapamanız gerekiyor. Mikrefon derecesi %70 ve db ayarı ise %20 idealdir. Sonrasında bu ayarları yapmış olduktan sonra seslichat sitesine girip ordaki tüm ayarlardaki bölümden hoparlör aşağıdaki bölümden ise mikrefon sekmesini işretlemeniz olacaktır. Artık tek yapmanız tecrübe etme yapmanız olacaktır..

Sesliyagmurum.Com iyi sohbetler dileriz

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q8fakeVe2-A

Yazar : TeKNiSYeN
20 Eyl 2018
400 Görüntüleme

Tags:


Gönder