SesliYagmurum.Com -Sesli Chat, Sesli Sohbet, SesliChat,Seslisohbet, Odaları, Kameralı chat

124Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Günümüzde web birçok şeyi kullanmamızda bize kolaylık sağlıyor. Bilgisayardan yahut telefondan internette vakit geçirmediğimiz yok denecek kadar az. Internetin ve teknoloji ile beraber telefonların bu aşama ilerlemesi ile birlikte arkadaşlıklarımızı bile bu ortamlar üzerinden sağlamaya başladık.

Yeni arkadaşlıklar kurun

ömürımızı sürdürürken, gmeşhurk hayat şu demek oluyor ki, iş, okul, ev ve hep aynı arkadaşlar bir süre sonra çok tek düze gelmeye başlar. Farklı arayışlar olarak sosyal medyadan arkadaşlıklar edinmeye çalışsak da çoğu ile sadece yazışabiliriz. Ama ücretsiz sesli chat ile ancak yazı halinde konuşmaya gerek kalmadan mevzuşarak muhabbet edebilirsiniz. Bu biçim bir iletişim oluşturmak için harbiden işinde iyi olan birkaç site vasıtası ile yapabilirsiniz. Harbiden kaliteli olan sitelerde spamlar engellenir, reel olmayan kişilerin üyelikleri iptal edilir, kurallara aykırı davrananlar ise siteden uzaklaştırılır.

Istediğiniz ile kontakt kurun

siteler içerisinde biroldukça kişi, özellikle kadınsanız sizinle kontakt kurmaya çalışabilmektedir. Bazen bu konum negatif şekilde ilerleyebilir. Bu biçim durumlarda istemediğiniz kullanıcıyı engelleyerek, sesli olarak arzu ettiğiniz başka insanlar ile konuşmaya devam edebilirsiniz.

Mobilden chat yapılabilir mi?

Teknoloji o denli ilerlemeler kaydetti ki, cep telefonu olarak kullandığımız cihazlar artık birer bilgisayar haline dönüştü. Mobil cihazlarımız vasıtası ile artık sesli chat yapma imkânına da sahibiz. Gün içerisinde veya gece sıkıldığınızda, zamanınız olduğunda sesli chat sitesine girip arzu ettiğiniz gibi can sorunnızdan kurtulabilirsiniz. Telefonunuzdan chat yapmak için birkaç eklenti yüklemeniz ehil olacaktır.

Yazar : TeKNiSYeN
15 Ara 2018
462 Görüntüleme

Tags:


Gönder